Obchody a služby u nás

view

Jsme RE/MAX G8 Reality. Spojení úspěšných realitních kanceláří z celé ČR. Naše pobočky najdete ve 21 městech Čech a Moravy.  

view

Více než jen salon krásy. Kromě profesionálních a spolehlivých stylistů a kvalitních služeb můžete očekávat vřelé a přátelské prostředí, kam se rozhodně budete chtít vrátit.

view

GymBeam Fitness Hub patří k nejmodernějším konceptům v River Garden. Je zaměřený na prodej sportovní výživy, zdravých potravin, oblečení a příslušenství ke cvičení.

view

Značka Natuzzi Italia je světovou jedničkou ve výrobě kožených sedacích souprav a největší italský výrobce nábytku.

view

PKS okna a.s. působí na českém trhu od samého počátku 90. let. Sídlo společnosti je ve Žďáru nad Sázavou v centru Českomoravské vysočiny, nedaleko dálnice D1. Jde o ryze českou firmu.

view

Interiérové studio Decoland nabízí kompletní realizaci interiérů. Prostřednictvím týmu profesionálních designérů a prémiových značek EDRA, TEAM 7 a mnohých dalších, které na showroomu prezentujeme na dvou podlažích.

view

Široký výběr pokrmů od jídel z woku, dim sum knedlíčků, až po rozsáhlou nabídku Sushi. Obědový bufet All you can eat. Moderní interiér s příjemným prostředím.